Esercizi link
Jump to navigation
Jump to search
| Line 93: | Line 93: | ||
|Mari B. | |Mari B. | ||
| | | | ||
| − | |1 | + | |1:30 minutes |
|- | |- | ||
|Tamuna S. | |Tamuna S. | ||
| Line 109: | Line 109: | ||
|Ketevan A. | |Ketevan A. | ||
| | | | ||
| − | |1 | + | |1:30 minutes |
|- | |- | ||
|Mariam M. | |Mariam M. | ||
Revision as of 08:58, 31 March 2021
Completion tracking
| name | esercizi prima lezione | hours done |
|---|---|---|
| Giorgi M. | done | 1:30 minutes |
| Tako T. | done | 1:30 minutes |
| Mari B. | 1:30 minutes | |
| Tamuna S. | 1 hour | |
| Mariam S. | 1 hour | |
| Mariam K. | 1 hour | |
| Ketevan A. | 1:30 minutes | |
| Mariam M. | 1 hour | |
| Dali Ekaterine M. | 1 hour | |
| Ana W. | 1 hour | |
| Nia P. | 1 hour | |
| Nino D. | 1 hour |
