Completion progress link
Jump to navigation
Jump to search
| Line 160: | Line 160: | ||
|- | |- | ||
|Nia Pirashvili | |Nia Pirashvili | ||
| − | |Presentazione; essere/avere; Articoli | + | |Presentazione; essere/avere; Articoli; plurale e singolare |
| − | |2 h | + | |2 h 30 min |
|I | |I | ||
|- | |- | ||
| Line 170: | Line 170: | ||
|- | |- | ||
|Sofi Petriashvili | |Sofi Petriashvili | ||
| − | |Presentazione; essere/avere; fare la conoscenza; Articoli | + | |Presentazione; essere/avere; fare la conoscenza; Articoli; plurale e singolare |
| − | |2 h | + | |2 h 30 min |
|II | |II | ||
|- | |- | ||
Revision as of 17:03, 3 May 2021
ცხრილი გვიჩვენებს იტალიური ენის კურსის ამჟამინდელ მოსწავლეებსა და მათ მიერ დათმობილ დროს გაკვეთილებსა და დავალებებზე.
ერთი გაკვეთილი ითვლება 1 საათად, ერთი გამოგზავნილი დავალება - 30 წუთი.
თუ თქვენს სახელთან არასწორი რაოდენობის საათი წერია, შეგვეხმიანეთ და შეცდომას გამოვასწორებთ.
| name | online training | hours of lessons | Groups |
|---|---|---|---|
| Anna Matikyan | 6 | I | |
| Baia Bezhashvili | 4 | II | |
| Giorgi Mchedlishvili | 4 | I | |
| Giorgi Lokshishvili | 4 | II | |
| Ketevan Mtvarelidze | 1 | II | |
| Ketevan Avaliashvili | 2 | I | |
| Keti Zasorina | 4 | II | |
| Mariam Balkhamishvili | 6 | I | |
| Mariam Kokolashvili | 5 | I | |
| Mariam Misabishvili | 4 | I | |
| Nia Pirashvili | 1 | 6 | I |
| Nino Dzebisashvili | 4 | I | |
| Sofi Petriashvili | 5 | II | |
| Tamar Sutidze | 2 | II | |
| Tamta Firosmanashvili | 2 | II | |
| Tako Tskrialashvili | 5 | I | |
| Teona Balavadze | 3 | II |
დავალებების ცხრილი:
| name | exercise topics | hours of exercises | Groups |
|---|---|---|---|
| Anna Matikyan | Prezentazione;essere/avere; Articoli | 1 h 30 min | I |
| Baia Bezhashvili | Immagini; Articoli | 1 h | II |
| Giorgi Mchedlishvili | Prezentazione; Articoli | 1 h | I |
| Giorgi Lokshishvili | Presentazione; Articoli | 1 h | II |
| Ketevan Mtvarelidze | II | ||
| Ketevan Avaliashvili | Presentazione; essere/avere;immagini; fare la conoscenza | 2 h | I |
| Keti Zasorina | Presentazione; essere/avere; fare la conoscenza; Articoli | 2 h | II |
| Mariam Balkhamishvili | Presentazione; essere/avere; Articoli | 1 h 30 min | I |
| Mariam Kokolashvili | 1 h 30 min | I | |
| Mariam Misabishvili | Presentazione; Fare la Conoscenza; Articoli | 1 h 30 min | I |
| Nia Pirashvili | Presentazione; essere/avere; Articoli; plurale e singolare | 2 h 30 min | I |
| Nino Dzebisashvili | I | ||
| Sofi Petriashvili | Presentazione; essere/avere; fare la conoscenza; Articoli; plurale e singolare | 2 h 30 min | II |
| Tamar Sutidze | Immagini; Fare la conoscenza; Articoli | 1 h 30 min | II |
| Tamta Firosmanashvili | II | ||
| Tako Tskrialashvili | Presentazione; essere/avere; Fare la conoscenza; Articoli | 2 h | I |
| Teona Balavadze | Presentazione; essere/avere | 1 h | II |
