Completion progress link
Jump to navigation
Jump to search
| Line 15: | Line 15: | ||
!Groups | !Groups | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |Anna Matikyan |
|1 h 30 min | |1 h 30 min | ||
| | | | ||
| Line 21: | Line 21: | ||
|I | |I | ||
|- | |- | ||
| − | |Baia | + | |Baia Bezhashvili |
|30 min | |30 min | ||
| | | | ||
| Line 27: | Line 27: | ||
|II | |II | ||
|- | |- | ||
| − | |Giorgi | + | |Giorgi Mchedlishvili |
|1 h 30 min | |1 h 30 min | ||
| | | | ||
| Line 33: | Line 33: | ||
|I | |I | ||
|- | |- | ||
| − | |Giorgi | + | |Giorgi Lokshishvili |
|30 min | |30 min | ||
| | | | ||
| Line 39: | Line 39: | ||
|II | |II | ||
|- | |- | ||
| − | |Ketevan | + | |Ketevan Mtvarelidze |
| | | | ||
| | | | ||
| Line 45: | Line 45: | ||
|II | |II | ||
|- | |- | ||
| − | |Ketevan | + | |Ketevan Avaliashvili |
|30 min | |30 min | ||
| | | | ||
| Line 51: | Line 51: | ||
|I | |I | ||
|- | |- | ||
| − | |Keti | + | |Keti Zasorina |
|1 h 30 min | |1 h 30 min | ||
| | | | ||
| Line 57: | Line 57: | ||
|II | |II | ||
|- | |- | ||
| − | |Mariam | + | |Mariam Balkhamishvili |
|1 h 30 min | |1 h 30 min | ||
| | | | ||
| Line 63: | Line 63: | ||
|I | |I | ||
|- | |- | ||
| − | |Mariam | + | |Mariam Kokolashvili |
|1 h 30 min | |1 h 30 min | ||
| | | | ||
| Line 69: | Line 69: | ||
|I | |I | ||
|- | |- | ||
| − | |Mariam | + | |Mariam Misabishvili |
|1 h 30 min | |1 h 30 min | ||
| | | | ||
| Line 80: | Line 80: | ||
|I | |I | ||
|- | |- | ||
| − | |Nia | + | |Nia Pirashvili |
|1 h 30 min | |1 h 30 min | ||
|1 | |1 | ||
| Line 86: | Line 86: | ||
|I | |I | ||
|- | |- | ||
| − | |Nino | + | |Nino Dzebisashvili |
| | | | ||
| | | | ||
| Line 92: | Line 92: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |Sofi | + | |Sofi Petriashvili |
|1 h 30 min | |1 h 30 min | ||
| | | | ||
| Line 98: | Line 98: | ||
|II | |II | ||
|- | |- | ||
| − | |Tamar | + | |Tamar Sutidze |
|1 h | |1 h | ||
| | | | ||
| Line 104: | Line 104: | ||
|II | |II | ||
|- | |- | ||
| − | |Tamta | + | |Tamta Firosmanashvili |
| | | | ||
| | | | ||
| Line 110: | Line 110: | ||
|II | |II | ||
|- | |- | ||
| − | |Tako | + | |Tako Tskrialashvili |
|1 h 30 min | |1 h 30 min | ||
| | | | ||
| Line 116: | Line 116: | ||
|I | |I | ||
|- | |- | ||
| − | |Teona | + | |Teona Balavadze |
|1 h | |1 h | ||
| | | | ||
Revision as of 14:17, 19 April 2021
ცხრილი გვიჩვენებს იტალიური ენის კურსის ამჟამინდელ მოსწავლეებსა და მათ მიერ დათმობილ დროს გაკვეთილებსა და დავალებებზე.
ერთი გაკვეთილი ითვლება 1 საათად, ერთი გამოგზავნილი დავალება - 30 წუთი.
თუ თქვენს სახელთან არასწორი რაოდენობის საათი წერია, შეგვეხმიანეთ და შეცდომას გამოვასწორებთ.
| name | hours of exercises | online training | hours of lessons | Groups |
|---|---|---|---|---|
| Anna Matikyan | 1 h 30 min | 3 | I | |
| Baia Bezhashvili | 30 min | 3 | II | |
| Giorgi Mchedlishvili | 1 h 30 min | 3 | I | |
| Giorgi Lokshishvili | 30 min | 3 | II | |
| Ketevan Mtvarelidze | 1 | II | ||
| Ketevan Avaliashvili | 30 min | 2 | I | |
| Keti Zasorina | 1 h 30 min | 3 | II | |
| Mariam Balkhamishvili | 1 h 30 min | 3 | I | |
| Mariam Kokolashvili | 1 h 30 min | 3 | I | |
| Mariam Misabishvili | 1 h 30 min | 3 | I | |
| Nia Pirashvili | 1 h 30 min | 1 | 3 | I |
| Nino Dzebisashvili | 1 | |||
| Sofi Petriashvili | 1 h 30 min | 3 | II | |
| Tamar Sutidze | 1 h | 1 | II | |
| Tamta Firosmanashvili | 2 | II | ||
| Tako Tskrialashvili | 1 h 30 min | 3 | I | |
| Teona Balavadze | 1 h | 2 | II |
