Completion progress link
Jump to navigation
Jump to search
| Line 120: | Line 120: | ||
|- | |- | ||
|Giorgi Mchedlishvili | |Giorgi Mchedlishvili | ||
| − | |Prezentazione; | + | |Prezentazione; Articoli |
| − | | | + | |1 h |
|I | |I | ||
|- | |- | ||
| Line 145: | Line 145: | ||
|- | |- | ||
|Mariam Balkhamishvili | |Mariam Balkhamishvili | ||
| − | |Presentazione; essere/avere | + | |Presentazione; essere/avere; Articoli |
| − | |1 h | + | |1 h 30 min |
|I | |I | ||
|- | |- | ||
| Line 185: | Line 185: | ||
|- | |- | ||
|Tako Tskrialashvili | |Tako Tskrialashvili | ||
| − | |Presentazione; essere/avere; Fare la conoscenza | + | |Presentazione; essere/avere; Fare la conoscenza; Articoli |
| − | | | + | |2 h |
|I | |I | ||
|- | |- | ||
Revision as of 12:39, 22 April 2021
ცხრილი გვიჩვენებს იტალიური ენის კურსის ამჟამინდელ მოსწავლეებსა და მათ მიერ დათმობილ დროს გაკვეთილებსა და დავალებებზე.
ერთი გაკვეთილი ითვლება 1 საათად, ერთი გამოგზავნილი დავალება - 30 წუთი.
თუ თქვენს სახელთან არასწორი რაოდენობის საათი წერია, შეგვეხმიანეთ და შეცდომას გამოვასწორებთ.
| name | online training | hours of lessons | Groups |
|---|---|---|---|
| Anna Matikyan | 4 | I | |
| Baia Bezhashvili | 4 | II | |
| Giorgi Mchedlishvili | 4 | I | |
| Giorgi Lokshishvili | 3 | II | |
| Ketevan Mtvarelidze | 1 | II | |
| Ketevan Avaliashvili | 2 | I | |
| Keti Zasorina | 4 | II | |
| Mariam Balkhamishvili | 4 | I | |
| Mariam Kokolashvili | 4 | I | |
| Mariam Misabishvili | 3 | I | |
| Nia Pirashvili | 1 | 4 | I |
| Nino Dzebisashvili | 1 | ||
| Sofi Petriashvili | 4 | II | |
| Tamar Sutidze | 1 | II | |
| Tamta Firosmanashvili | 2 | II | |
| Tako Tskrialashvili | 4 | I | |
| Teona Balavadze | 2 | II |
დავალებების ცხრილი:
| name | exercise topics | hours of exercises | Groups |
|---|---|---|---|
| Anna Matikyan | Prezentazione;essere/avere | 1 h | I |
| Baia Bezhashvili | Immagini; | 30 min | II |
| Giorgi Mchedlishvili | Prezentazione; Articoli | 1 h | I |
| Giorgi Lokshishvili | Presentazione; Articoli | 1 h | II |
| Ketevan Mtvarelidze | II | ||
| Ketevan Avaliashvili | Presentazione; essere/avere;immagini; fare la conoscenza | 2 h | I |
| Keti Zasorina | Presentazione; essere/avere; fare la conoscenza; Articoli | 2 h | II |
| Mariam Balkhamishvili | Presentazione; essere/avere; Articoli | 1 h 30 min | I |
| Mariam Kokolashvili | 1 h 30 min | I | |
| Mariam Misabishvili | Presentazione | 1 h | I |
| Nia Pirashvili | Presentazione; essere/avere; Articoli | 2 h | I |
| Nino Dzebisashvili | I | ||
| Sofi Petriashvili | Presentazione; essere/avere; fare la conoscenza; Articoli | 2 h | II |
| Tamar Sutidze | Immagini; Fare la conoscenza | 1 h | II |
| Tamta Firosmanashvili | II | ||
| Tako Tskrialashvili | Presentazione; essere/avere; Fare la conoscenza; Articoli | 2 h | I |
| Teona Balavadze | Presentazione; essere/avere | 1 h | II |
